Kniha TATRA NESMRTELNÁ

V rámci celoročních oslav 120. výročí výroby vozidel se spalovacím motorem v Kopřivnici vychází na konci podzimu letošního roku zcela nová, unikátní kniha s titulem TATRA NESMRTELNÁ (autor Milan Olšanský).

Na více než pěti stech stranách publikace zachycuje vzrušující historii vývoje, konstrukce, výroby a použití vozidel značek NW a TATRA (osobních, užitkových, nákladních i speciálních). Informace o vozidlech samotných jsou zasazeny do dobového kontextu společenských událostí na historických reálií tří století. Kniha pokračuje v nastaveném grafickém trendu. Text je dělen do kapitol, které jsou uvedeny vždy velkoformátovou fotografií vozidla, které je hlavním tématem daného časového úseku či hlavním představitelem konstrukční nebo modelové řady. Mnohé fotografie vozidel jsou publikovány vůbec poprvé v historii automobilky TATRA.

 

Skladem od 13.12.2017

 

Položka:T066
Sklad:295

1528 Kč
Kniha TATRA NESMRTELNÁKniha TATRA NESMRTELNÁKniha TATRA NESMRTELNÁKniha TATRA NESMRTELNÁKniha TATRA NESMRTELNÁKniha TATRA NESMRTELNÁ

 

KONTAKT

Aba, dárky s nápadem

tel.: +420 257 533 577

t-shop@tatra.cz

On-line platba

On-line platba

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2015, TATRA TRUCKS a.s., všechna práva vyhrazena

TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice, Česká republika

Obchodní rejstřík, Krajský soud v Ostravě, oddíl B, vložka 10443, IČO: 014 82 840

1